Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email alchemyofdestiny@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +420703337044


Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Paulina Moskalik

AVATAR SPIRITUAL COACHING

fascynująca podróż w poszukiwaniu skarbów Twojej duszy, umysłu i ciała...

Paulina Moskalik (Lech) - Spiritual Coach, blogerka, popularna YouTube'rka subskrybowana przez ponad 11 000 osób z Polski i całego świata. Z wykształcenia trener sportów siłowych i terapeutka ds. uzależnień, od 6 lat prowadząca praktykę zawodową z wykorzystaniem nowoczesnych nośników informacji takich, jak Skype, Facebook, YouTube.

Opracowała autorską metodę Coachingu Binarnego, nawiązującą do systemu binarnego celem programowania mózgu z wykorzystaniem matrycy krystalicznej, totalnej biologii i metody dwupunktu. Twórczyni harmonizerów, produkowanych z minerałów całego świata Human Star. Z powodzeniem stosuje terapię kamertonów jako narzędzie przywracania harmonii w ciele i umyśle oraz uruchamiania pamięci poprzednich wcieleń.

Jako life coach w Krakowie, Bielsko-Białej, Częstochowie, Cieszynie i kanaryjskiej wyspie Teneryfie pomogła setkom osób w przeciągu ostatnich 6 lat w odkryciu ich ukrytych potencjałów i ich nieznanych dotąd pokładów sił, nadziei, miłości i wiary w siebie. Może się pochwalić skutecznymi sesjami osób uzależnionych, którym pomogła całkowicie porzucić nałogi, zmienić styl życia i odnaleźć miłość oraz swoje miejsce w świecie. Twórczyni 3-stopniowych Kursów Psychotronicznych on-line. Prywatnie wegetarianka, pasjonatka zdrowego stylu życia, motocykli i siłowni. Polka, rezydentka Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich i Republiki Czeskiej.

POCZĄTKI AVATARA...

wywiad dla telewizji Porozmawiajmy.tv w 2013 roku

ALCHEMIA ALCHEMICZKI

wywiad dla telewizji Porozmawiajmy.tv w 2013 roku

Tuż przed PRZESKOKIEM do 5D

wykład w tematyce ukrytych potencjałów mózgu w 2017 roku

Tuż przed PRZESKOKIEM do HU-3 I HU-4

wykład w tematyce ukrytych potencjałów mózgu w 2017 roku