Miedziany Pierścień Atlantów

Niedoceniana współcześnie miedź to lekarstwo na przemęczenie, niedobór snu oraz choroby układu immunologicznego. Miedź to niezastąpiony metal występujący w mózgu i całym układzie nerwowym. Pierścienie Atlantów wzmacniające polaryzację męską polecam panom nosić wyłącznie na palcu obrączkowym prawej ręki - chroni przed negatywnymi energiami i wampirami energetycznymi.

Po czym poznać, że masz niedobory miedzi? Przede wszystkim po tym, że skóra pod miedzianym pierścieniem po kilku godzinach robi się zielona, szara lub czarna. Oznacza to, że organizm w tym miejscu wyrzuca trucizny, które miedź ściąga do siebie jak magnez i usuwa z Twojego organizmu. Tym bardziej polecam nie zdejmować pierścienia miedzianego do czasu ustabilizowania się koloru skóry pod pierścieniem, co będzie oznaczać zakończenie detoksu Twojego ciała.

Chociażby ciągle pojawiające się kłopoty z koncentracją, obniżenie zdolności zapamiętywania, zmniejszona odporność, pogarszający się wygląd skóry i włosów (odbarwienia) czy upośledzenia procesu oddychania komórkowego tzw. niedokrwistość. Miedź wpływa bowiem na przyswajalność innego niezwykle ważnego mikroelementu, jakim jest żelazo, a z kolei jego niedobór może prowadzić właśnie do niedokrwistości czyli anemii. Inne symptomy braku wystarczającej ilości miedzi w organizmie to zaburzenia pracy serca, brak łaknienia, częste drętwienie i mrowienie kończyn czy łamliwość paznokci. Miedź wzmacnia też naczynia krwionośne, więc przy jej niedoborze często dochodzi do pęknięć w ich strukturze. Możemy wtedy zauważyć pojawianie się na ciele charakterystycznych „pajączków”.

Trzeba dodać, że chemitrails zawierają stront, który przy niedoborach miedzi w organizmie wbudowuje się w układ nerwowy i mózg osoby stanowiąc antenę odbiorczą dla fal elektromagnetycznych, co czyni z człowieka biorobota programowalnego za pomocą urządzeń elektronicznych. Noszenie miedzianej biżuterii jest jednym ze sposób zapobiegania wbudowywania się strontu w Twoim ciele, co realnie chroni Cię przed chemią pochodzącą ze smug.

Miedziany Pierścień Atlantów

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz